riga
top1 top2 logo
top3 silicones
riga
top5
gruppo1 gruppo3
gruppo2

Leadership: udávat trend trhu.

Už od svého uvedení na trh se Kromopan stal neuvěřitelným průlomem ve stomatologii umožňující vysoce kvalitní a snadné prověření jednotlivých fází výkonu.

Díky pečlivému výběru surových materiálů a pokročilým výrobním postupům bylo možné prodloužit dimenzionální stabilitu otisků během skladování až na 168 hodin pro celou řadu alginátů LASCOD. To však neovlivnilo vysokou přesnost, pružnost materiálu a mimořádně rychlou dobu tuhnutí v dutině ústní, zaručují dokonalou realizaci jakékoliv protézy nebo funkčního zásahu.

SNADNÉ POUŽITÍ

Kromopan je chromatický alginát LASCOD. Indikátor chromatické fáze pomáhá pracovat bez ohledu na okolní podmínky a teplotu a tvrdost použité vody.

PERFEKTNÍ PŘEHLED O PRACOVNÍM ČASE

Prodloužení možného pracovního času umožňuje manipulaci s výrobkem bez zbytečného stresu. Zároveň je minimalizováno nepohodlí pacienta, v ústech je jen 30 vteřin.

KVALITNÍ VÝROBEK

SDůkladné denní kontroly jakosti surového materiálu, inovační výrobní procesy a neustálý výzkum umožňují společnosti poskytovat zákazníkům extrémně přesný výrobek s konzistentní kvalitou v průběhu času.

ISO norma 1563 o alginátech nastavuje minimální standard přesnosti na 50 mikronů. KROMOPAN překonává konkurenční standardy a zaznamenává i velmi jemné detaily.

 

  pracovní čas min. čas v ústech
in mouth
přesnost
(µm)
příchuť
KROMOPAN 1'45''(typ I)
2'45''(typ II)
30'' 20 Máta
ALGINOR 1'45'' 30'' 20 Máta
MILLENIUM 1'45'' 30'' 15 Jahoda
ALGINELLE 1'45''(typ I)
2'45''(typ II)
30'' 20 Máta

 

 

 

riga
     
riga
 

 

© Copyright 2019 - 2020, Lacod.cz, Všechna práva vyhrazena!